Nitryl Rękawice SafeHAND BPD 200szt - M

Nowy produkt

42,50 zł brutto

42,50 zł za op.

Jedyne w swoim rodzaju bezpudrowe rękawice nitrylowe z naturalnym wyciągiem z owsa.

Rękawice safeHAND posiadają wewnętrzną powłokę wykonaną wyłącznie z naturalnego wyciągu z owsa, który jest źródłem wielu cennych, bioaktywnych związków. Powłoka ta ma właściwości chroniące skórę i posiada aktywny system terapeutyczny. Rękawice zawierają formułę odpowiedzialną za pielęgnację skóry, przyspieszają proces gojenia, łagodzą zaczerwienienia i swędzenie. Zmniejszają stany zapalne i obrzęki, posiadają skuteczny środek kojący o silnym działaniu nawilżającym. Efektywnie łagodzą podrażnienia, sprawiają, że skóra dłoni staje się elastyczna i dobrze odżywiona, pozostawiają uczucie jedwabistości i miękkości.

Rękawice safeHAND są doskonałe dla osób z nadwrażliwością skóry, podatnością na alergie. Świetnie sprawdzają się w przypadku, gdy codzienna praca wymaga częstego korzystania z rękawiczek ochronnych.

Naturalny wyciąg z owsa zawiera:

β-glukan, który nawilża i przyspiesza gojenie ran; Awenamtramidy łagodzące podrażnienia i zmniejszające zaczerwienienia; Awenacyny mające właściwości przeciwzapalne; Flawonoidy będące przeciwutleniaczami; Kwasy fenolowe, które przeciwdziałają utlenianiu się cząstek tłuszczu; Lipidy, wspomagające wchłanianie witaminy E; Skrobię, która ma właściwości adsorpcyjne i absorpcyjne oraz tworzy barierę ochronną; Peptydy owsiane stymulujące tworzenie się włókien kolagenowych.

Nie zawierają lateksu kauczuku naturalnego.

Opakowanie: 200 szt, rozmiar M

Product successfully added to the product comparison!