Nowy

Apa Care Remineralising Pasta szkliwo 75

Apa Care Remineralising Pasta szkliwo 75

Nowy produkt

29,90 zł brutto

8 Przedmioty

29,90 zł za szt.

Apa Care remineralizująca pasta do zębów 75ml.Pasta zwiera nanohydroksyapatyt (1%) oraz fluorek sodu (1450 ppmF). Dzięki temu pasta chroni zęby przed próchnicą oraz zabezpiecza zęby i dziąsła przed chorobami przyzębia.
Apa Care jest szczególnie zalecana dla osób z podatnością na próchnicę i z nadwrażliwościa zębów.

Pasta jest przeznaczona do codziennego użytku.Pasta może być stosowana u dzieci od 6 miesiąca życia. U dzieci do lat 6 stosować ilośc pasty wielkości ziarnka grochu pod kotrolą osób dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia pasty.

Nanohydroksyapatyt (płynne szkliwo) zmniejsza nadwrażliwość zębów (np. na zimne i ciepłe posiłki), zapobiega próchnicy i parodontozie, poprawia zdrowie naszych zębów poprzez wzmacnianie szkliwa, wtórnie przywracając ich naturalny blask i gładkość. Wszystkie produkty ApaCare zawiera nanohydroksyapatyt, który tworzy ochronną warstwę szkliwa, z której nanohydroksyapatyt wbudowuje się w szkliwo zęba. Dzięki temu szkliwo i zęby stają się bardziej gładkie i odzyskują naturalny kolor. Proces ten nazywany jest remineralizacją szkliwa. Nanohydroksyapatyt jest nietoksyczny, nie powoduje odpowiedzi zapalnej czy immunologicznej, co wynika z faktu, że w przeciwieństwie do fluoru, jest niczym „nowym” dla zębów, gdyż jest niemal identyczny chemicznie do hydroksyapatytu w zębach.

System ApaCare pozwala na:
- odzyskanie naturalnego koloru i blasku zębów bez wybielania
- zabezpieczenie zębów przed próchnicą
- odbudowanie szkliwa zębów
- zmniejszenie nadwrażliwości zębów

Opakowanie: tuba 75ml

30 Inne produkty w tej kategorii

Product successfully added to the product comparison!