Blanx Med Sanityzor UV + szczoteczka Blanx

Nowy produkt

65,00 zł brutto

65,00 zł za szt.

BlanX Sanityzator, dzięki zastosowaniu technologii UV usuwa ze szczoteczek do zębów do 99% drobnoustrojów, wirusów i bakterii. Jest higieniczny, automatyczny, wygodny i łatwy w użyciu. Jego skuteczność została przebadana i udowodniona laboratoryjnie.

 

Drobnoustroje i bakterie rozwijają się w wilgotnym środowisku szczoteczki do zębów; pozostałości osadu i bakterii utrzymują się przez długi czas po zakończeniu szczotkowania i opłukaniu szczoteczki. Sanityzator do szczoteczki do zębów eliminuje ryzyko wynikające z pozostawienia szczoteczki bez osłonki dzięki lampie, która emituje światło UV.

Nadaje się zarówno do główek szczoteczek zwykłych, jak i elektrycznych. Może być stosowany jako etui na szczoteczkę. Nie ma potrzeby wymiany lampy UV.

 

Sposób użycia:

Ustawić główkę szczoteczki w stronę źródła światła UV.

Zamknąć pokrywkę – rozpoczyna się sanityzacja.

Urządzenie wyłącza się automatycznie po upływie 6-8 minut.

Sanityzacja szczoteczki jest w pełni zakończona.

 

Ostrzeżenia:

Jeżeli po zamknięciu pokrywki światło UV pozostaje wyłączone, należy kilkakrotnie otworzyć i zamknąć pokrywkę, aż do włączenia światła (może to być konieczne przy pierwszym użyciu lub po upływie dłuższego czasu bez używania). Używać dwóch baterii alkalicznych AAA. Kiedy światło UV wydaje się słabsze albo kiedy już się nie włącza po zamknięciu pokrywki, należy wymienić baterie.

 

Uwaga: unikać nadmiaru wody w sanityzatorze. Nie naciskać przycisku, kiedy pokrywka jest otwarta.

 

30 Inne produkty w tej kategorii

Product successfully added to the product comparison!